Kliendid meist

Igapäevane suhtlus Risico meeskonnaga on väga mugav ja vahetu. Tunneme, et saame koostööpartneritelt sellise pädevuse, mida endal majasiseselt arendada oleks keerukas.

Puidukoda

Risico töökeskkonna teenus oli täpselt see, mida vajasime – personaalne lähenemine, professionaalsus, asjalikud nõuanded ja operatiivsus koos meeldiva inimliku suhtlusega.
Oleme väga rahul, et juhuslik valik just Risicole langes.

Ecosh life OÜ

Saime Risico OÜ spetsialistidelt väga häid mõtteid ja koostöö oli väga sujuv.

Busland OÜ

Kõikide põhitegevuste kõrvalt on raske leida aega tegeleda seadusandluses nõutuga. Risico OÜ spetsialistid on proffesionaalsed ja alati abivalmid.

Motohoov

Oleme seadnud  tööohutuse enda jaoks väga oluliseks eesmärgiks. Koostöös Risico meeskonnaga saame kõik oma vajalikud soovid täidetud.

Väderstad OÜ

Volvo Estonias on tööohutus suur prioriteet. Meie osakonnad asuvad Eesti erinevates otsades. Töökeskkonnaspetsialisti teenus tagab kõikide osakondade ühtse taseme.

Volvo Estonia AS

Metallisektoris on töökeskkonnas riske ja ohtusid igal sammul. Seepärast leidsime parima lahenduse palgata endale kvalifitseeritud töökeskkonnaspetsialist. Kõik seadusega nõutud tegevused on tehtud ja saame liikuda järjest ohutuma töökeskkonna suunas. Töökeskkonnaspetsialisti teenus on suurepärane.

Voka Masin AS